Blog > Komentarze do wpisu

Zapraszamy do Wrocławia!

Wrocławski oddział Kampanii Przeciw Homofobii z radością włącza się w organizację obchodów Dnia Wychodzenia z Szafy. W tym roku uroczystość wypada w poniedziałek 11 października, ale z uwagi na to, że chcemy, żeby jak najwięcej osób mogło uczestniczyć w tych wydarzeniach, organizujemy je w niedzielę 10 października.

Chcesz dowiedzieć się więcej o coming oucie, jego przebiegu i konsekwencjach? Może sam/a chcesz zacząć żyć otwarcie, ale boisz się reakcji otoczenia lub wydaje ci się, że "życie w szafie" jest wygodniejsze? Może Twoje dziecko powiedziało ci ostatnio, że jest gejem/lesbijką/osobą biseksualną i nie wiesz, jak z nim o tym rozmawiać? Jeśli dręczą Cię te lub podobne problemy - przyjdź w niedzielę 10 października do Falanstera. Opowiemy Ci o naszych doświadczeniach, swoimi przeżyciami podzielą się nasi rodzice i najbliższe nam osoby, porozmawiamy o możliwych scenariuszach coming outu, jego psychologicznych i prawnych aspektach i wspólnie obejrzymy film "Prayers for Bobby". 

W czasie wydarzenia ustawimy stanowisko, przy którym będzie można nagrać swój filmik o coming oucie. Takie nagranie wrzucimy potem na kanał "wyjdź z szafy" na Youtube.

Coming Out Day - Dzień Wychodzenia z Szafy
10 października 2010r. g. 16:00
Falanster, ul. św. Antoniego 23

sobota, 09 października 2010, wyjdzzszafy
TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
Gość: dropofblood, *.chello.pl
2010/10/10 20:05:19
A mnie zabrakło... a miałem być... eh, cholerne obowiązki... :/
-
kostusiak123
2013/02/25 15:25:50
Wrocław to piękne miasto, jeśli będzie jeszcze raz to z przyjemnościa wbije. w nocy lampy świecą jak świeczniki, które są bardzo klimatyczne.
-
kostusiak123
2013/03/16 00:26:46
Wrocław to najładniejsze miasto z całej polski, tylko tam media technologia lifestyle przeplatają się ze sobą tworząc jednolitą całość