RSS
piątek, 19 listopada 2010

Zapraszamy na stronę kampanii oraz FB :)

16:14, wyjdzzszafy
Link Komentarze (3) »
sobota, 13 listopada 2010
środa, 10 listopada 2010
czwartek, 04 listopada 2010
wtorek, 12 października 2010

Nigdy nie jest za późno na nagranie - przecież świętować możemy cały rok. Zatem dzisiaj Maja:

18:18, wyjdzzszafy
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 11 października 2010

Czyli Dzień Wychodzenia z Szafy. Nie będziemy się rozpisywać o znaczeniu tego wydarzenia w życiu każdego geja i lesbijki. Posłuchajcie Adama, chyba będzie to jasne. Ciągle czekamy na Wasze nagrania, można do nas pisać na adres: wojtekzk@abiekt.pl lub na jutubowy kanał.

19:20, wyjdzzszafy
Link Komentarze (1) »
sobota, 09 października 2010

Wrocławski oddział Kampanii Przeciw Homofobii z radością włącza się w organizację obchodów Dnia Wychodzenia z Szafy. W tym roku uroczystość wypada w poniedziałek 11 października, ale z uwagi na to, że chcemy, żeby jak najwięcej osób mogło uczestniczyć w tych wydarzeniach, organizujemy je w niedzielę 10 października.

Chcesz dowiedzieć się więcej o coming oucie, jego przebiegu i konsekwencjach? Może sam/a chcesz zacząć żyć otwarcie, ale boisz się reakcji otoczenia lub wydaje ci się, że "życie w szafie" jest wygodniejsze? Może Twoje dziecko powiedziało ci ostatnio, że jest gejem/lesbijką/osobą biseksualną i nie wiesz, jak z nim o tym rozmawiać? Jeśli dręczą Cię te lub podobne problemy - przyjdź w niedzielę 10 października do Falanstera. Opowiemy Ci o naszych doświadczeniach, swoimi przeżyciami podzielą się nasi rodzice i najbliższe nam osoby, porozmawiamy o możliwych scenariuszach coming outu, jego psychologicznych i prawnych aspektach i wspólnie obejrzymy film "Prayers for Bobby". 

W czasie wydarzenia ustawimy stanowisko, przy którym będzie można nagrać swój filmik o coming oucie. Takie nagranie wrzucimy potem na kanał "wyjdź z szafy" na Youtube.

Coming Out Day - Dzień Wychodzenia z Szafy
10 października 2010r. g. 16:00
Falanster, ul. św. Antoniego 23

11:16, wyjdzzszafy
Link Komentarze (3) »
wtorek, 05 października 2010

Nie promujemy jakoś przesadnie akcji Wyjdż z szafy razem z nami, ale jak się okazuje sami o nas pamiętacie:

Nie potrzebujesz profesjonalnego sprzętu, wystarczy kamera w komputerze, zwyczajna do rozmów przez Skype'a, by przekazać wszystkim tę radosną wiadomość - ujawniłem się!

19:41, wyjdzzszafy
Link Komentarze (3) »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 7